ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU

Програмне забезпечення Big Brohter на базі Microsoft Access працює з виробленими компанією ТОВ «Сайфрекс» мережевими контролерами: iBC-01 light, NC-M, NAC-01. Це програмне забезпечення можна безкоштовно завантажити на нашому сайті https://cyphrax.com/applications/ в комплекті одне робоче місце. Додаткові робочі місця купуються окремо.

На головних сторінках розділів ПО можна ознайомитися з його можливостями, а також інструкціями по його налаштуванню

Вибрати необхідне з підключених пристроїв і налаштувати його режим роботи

У розділі Адміністрування призначаються оператори в однойменному пункті меню.

Права доступу для операторів визначаються в пункті Політики безпеки розділу Адміністрування

У розділі Правила доступу користувачам встановлюють Рівні доступу, де визначають через які точки проходу і яким власникам ключів є доступ. Призначають Розклади для можливості проходів по певних точках і для обліку робочого часу користувачів. Таких розкладів може бути не більше 14-ти. На малюнку нижче їх 2. Тимчасових проміжків в одному розкладі може бути не більше 10-ти. На прикладі їх 5.

Також в цьому розділі встановлюється в разі потреби Заборона подвійного проходу – це неможливість користувачеві повторно увійти в приміщення, якщо він не зафіксував по ключу вихід на певній точці проходу. Заборона подвійного проходу можна призначити одному користувачеві або групі користувачів. Реалізована ця функція щодо однієї конкретної точки проходу (одного контролера). Каскадного заборони подвійного проходу на даний момент немає.

У розділі Бюро перепусток вся інформація про користувачів. Тут створюють картки користувачів системою, вносять всю необхідну інформацію про них, визначають в групи і призначають відповідні розкладу.

Моніторинг дозволяє переглядати журнал подій і спостерігати за проходами користувачів в реальному часі в режимі Прохідна.

Налаштувати і подивитися потрібний звіт по конкретному користувачеві, групі користувачів, за обраний період дозволяє розділ Звіти. З основними можливостями звітів можна ознайомитися в статті Базові види звітів.

 

Так само у нашого програмного забезпечення існує ряд додаткових модулів, з якими можна ознайомитися на нашому сайті і придбати додатково.