ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU

Access Control System “BigBrother”

Мережеві системи контролю доступу на базі СКУД «Big Brother» призначені для забезпечення контролю та управління доступом на об’єктах різного масштабу (банки, установи, школи, підприємства, готелі тощо), мають на увазі об’єднання всіх обладнаних СКД точок проходу будівлі в єдину систему керування. Серверна частина програмного забезпечення може перебувати на звичайному ПК, до якого підключені всі пристрої системи за допомогою перетворювача інтерфейсу. Дане рішення дозволяє керувати доступом на підприємствах з великою кількістю співробітників та відвідувачів: вести моніторинг подій та контролювати доступ працівників підприємств до певних приміщень, додавати нових користувачів, забезпечуючи організацію та облік робочого часу, керувати віддаленими об’єктами з одного робочого місця та контролювати їх стан. Крім того, крім безпеки та інформативності, такі системи дозволяють ставити управління персоналом на більш високий рівень, підвищують дисципліну та продуктивність праці.

Програмне забезпечення Big Brother – сучасне рішення, результат наших розробок та побажань клієнтів. Однією з основних завдань програми є облік робочого часу персоналу: можливість легко відстежувати відвідуваність, запізнення та ранні догляди. Даний софт дозволяє вести візуальну ідентифікацію та облік відвідувачів, моніторити та аналізувати переміщення користувачів по об’єкту з метою отримання статистики та побудови звітів. Зручний інтерфейс, широкий спектр різних звітів та ряд додаткових модулів дозволяють застосовувати це програмне забезпечення в місцях, де необхідний облік відвідувачів (фітнес-клуби, готелі, ігрові кімнати, паркування, медустанови тощо).

Для зберігання інформації використовується СУБД MySQL. Це дозволяє гарантувати надійність та стабільність роботи підсистеми зберігання, а також дає можливість клієнту, за необхідності, використовувати власну інфраструктуру для побудови системи контролю. Відкрита структура бази даних MySQL дає можливість гнучкої інтеграції з різноманітними типами програмних комплексів, таких як 1С та будь-які сучасні CRM системи, побудовані на базі MySQl.

Інсталяційний пакет BigBrother вже містить усі необхідні компоненти та драйвера, що дозволяє швидко та в автоматичному режимі розгорнути всю необхідну інфраструктуру. Серверна частина платформи підтримує системи сімейства Windows, так і Linux, FreeBSD і MacOS. Системні вимоги досить лояльні та визначаються вимогами СУБД MySQL. Таким чином, для нормальної працездатності цілком достатньо 4 Гбайт оперативної пам’яті, процесора середнього класу продуктивності і 500 Мбайт дискового простору. Для зручності та стабільності системи рекомендуємо проводити інсталяцію на чисту операційну систему, в ідеальному випадку – окремий ПК, сервер або віртуальна машина.

Програмний комплекс BigBrother має розподілену архітектуру побудови, що дозволяє керувати системою з багатьма мікросерверами з одного або кількох віддалених робочих місць. Територіально рознесені сервери, зі своїм набором пристроїв, що опитуються, можуть мати одну центральну базу даних, таким чином система не обмежується одним фізичним об’єктом, а може з легкістю об’єднувати і обслуговувати об’єкти по всьому світу. Кількість клієнтських місць не обмежена.

Локалізація інтерфейсу доступна англійською, українською та російською мовами. При перемиканні програма здійснює автоматичний перезапуск.

Для зручності експлуатації, у кожному розділі програми міститься коротка інструкція користування, що дозволяє максимально швидко зорієнтуватись у налаштуваннях.

У цій версії ПЗ BigBrother реалізовано широкий спектр розділу політики безпеки. Це дозволяє створювати операторів з певним набором розділів, до яких дозволено доступ. Таким чином, для кожного оператора можна налаштувати свій індивідуальний режим роботи в програмі, наприклад: охоронець зможе тільки переглядати журнал подій і моніторити прохідну в реальному часі. Для зручності відстеження змін, що вносяться операторами, та їх активності – система веде логування всіх дій, які вони виконують. Ця функція дає можливість керівнику контролювати дії всіх співробітників свого підприємства (від користувачів до операторів) та відвідувачів.

У розділі «Пристрої» виконуються всі налаштування серверів та пристроїв системи. Після первинного налаштування оператору доступний моніторинг стану всіх девайсів і серверів в реальному часі.

Також у цьому розділі міститься інформація про список ключів у кожному окремому контролері, що значно спрощує подальше керування системою.

Кількість користувачів системи обмежується кількістю записів у пристрій. Внесена інформація про користувачів надалі дозволяє верифікувати власника ключа за заданими параметрами у звітах, а також у розділі моніторингу.

У розділі «Ключі» реалізовано такі функції:

– внесення ідентифікатора до бази даних/пристрій;

– пошук за ключем

– різного роду сортування.

Для розмежування переміщення користувачів по об’єкту в розділі «Доступ» реалізовано гнучке налаштування розкладів та рівнів доступу. У цьому пункті меню проводиться установка куди і коли кожен окремому власнику ключа буде дозволено прохід. Кількість максимально заданих часових інтервалів обмежується пам’яттю контролера (для роботи в автономному режимі) і може змінюватись в залежності від моделі пристрою.

Кількість рівнів доступу, які можуть бути внесені в систему, не обмежена.

У версіях програми 2.2.2.0 та вище реалізовано мультивіконний режим журналу подій. Можливість налаштувати вкладки дозволяє гнучкіше використовувати журнал: сепаруючи події за конкретними вкладками, Ви отримуєте більш інформативне середовище, а можливість відкріпити вкладку дозволяє спостерігати за тим, що відбувається на окремому моніторі. Нові pop-up повідомлення також будуть корисними, оскільки звертають увагу на події у системі.

Звіти за робочим часом дозволяють оцінити ефективність використання робочого дня працівниками підприємства. В організаціях з погодинною оплатою праці (виробництва, ресторани, їдальні та ін.) звіти за робочим часом є основою для розрахунку заробітної плати співробітників.

У базовій версії програмного забезпечення СКУД «Big Brother» є кілька видів звітів:

– По подіям;

– За робочим часом;

– Календарний план;

При розрахунку робочого часу по кожному співробітнику ви отримаєте таку інформацію:

– прихід працювати;

– вихід з роботи;

– час роботи;

– запізнення;

– ранні догляди;

– час обіду;

– переробки;

– час відсутності робочому місці протягом дня;

– вечірні часи роботи;

– нічний час роботи.