ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU

Для зберігання інформації ми зупинилися на СУБД MySQL. Це дозволило гарантувати надійність і стабільність роботи підсистеми зберігання, а також дає можливість клієнту, при необхідності, використовувати власну інфраструктуру для побудови системи контролю.
Ми постаралися зберегти всі принципи системи контролю та управління доступом і обліку робочого часу, реалізовані в попередніх версіях програми. При розробці були враховані як побажання наших клієнтів, так і експертиза поточних рішень представлених на ринку.
Інсталяційний пакет BigBrother вже містить всі необхідні компоненти і драйвера, такі як Java Runtime, Visual C ++, MySQL і Apache Tomcat, що дозволяє швидко і в автоматичному режимі розгорнути всю необхідну інфраструктуру.
Серверна частина платформи підтримує як системи сімейства Windows, так і Linux, FreeBSD і MacOS. Системні вимоги досить лояльні і визначаються вимогами наведених вище пакетів. Таким чином для нормальної працездатності цілком достатньо 4 Гбайт оперативної пам’яті, процесора середнього класу продуктивності і 500 Мбайт дискового простору. Для зручності і стабільності системи рекомендуємо проводити інсталяцію на «чисту» операційну систему, в ідеальному випадку – окремий ПК, сервер або віртуальна машина.
Web-інтерфейс підтримується практично всіма основними браузерами, за винятком Internet Explorer. Відсутня необхідність спеціальної настройки підключення браузера. Немає обмежень на кількість пристроїв, що підключаються до сервера.

Це програмне забезпечення працює тільки з контролерами, які виробляє наша компанія. Лінійка керуючих пристроїв поповнюється новими розробками.

Локалізація інтерфейсу доступна англійською, українською та російською мовами (на даний момент системою допомоги забезпечені тільки українська і російськомовна версії).

Відкрита структура бази даних MySQL дає можливість гнучкої інтеграції з різноманітними типами програмних комплексів. Надані в версії PRO різноманітні формати експорту звітів дають повну платформонезавісимость для користувачів системи.

Як і в попередній версії ПО BigBrother, в даній версії реалізований весь спектр розділу політики безпеки. Це дає можливість створювати операторів з певним набором розділів, до яких дозволений доступ. Таким чином для кожного оператора можна налаштувати свій індивідуальний режим роботи в програмі, наприклад: охоронець зможе тільки переглядати журнал подій і моніторити прохідну в реальному часі. Для зручності відстеження змін, внесених операторами, і їх активності – система веде логирование всіх дій, які виконуються ними. Ця функція дає можливість керівнику контролювати дії всіх співробітників свого підприємства (від користувачів до операторів) і відвідувачів.

Ця версія ПО вирішує завдання Мультиекрани відстеження декількох баз даних без додаткових налаштувань.