ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU

Завантаження даних по робочих змінах користувача з файлу

Модуль дозволяє імпортувати з Excel файлу інформацію про змінах, згідно яких працюють користувачі в певні дні. Працює тільки в зв’язці з модулем “Календарні графіки”
Вся інформація про те в які дні в які зміни працюють користувачі повинна знаходитися в файлі приблизно такого формату:

 

Приклад файлу завантаження:

Для періодичного завантаження даних з файлу необхідно заповнити настройки автозавантаження (Календарний план – Зміни)

Вікно “Зміни”

У таблиці “Зміни” потрібно перерахувати всі зміни, які присутні в файлі-завантаженні, а також вказати робочий діапазон для кожної зміни. Для позначення неробочого дня можна використовувати часовий діапазон 00:00:00 – 00:00:00. Скорочена назва зміни має збігатися з назвою зміни в завантаженому файлі.

Налаштування автозавантаження:

Каталог імпорту – каталог, в якому буде проведений пошук файлів зі змінами. Файли повинні мати розширення xls або xlsx. Якщо в каталозі лежить кілька файлів – будуть оброблені всі.
Параметр з ID користувача – назва параметра користувача, в якому міститься ідентифікатор, який використовується в завантаженому файлі.
Колонка з ID користувача – порядковий номер колонки в завантаженому файлі, в якій міститься ідентифікатор користувача.
Початкова рядок – порядковий номер рядка в завантаженому файлі, починаючи від якого міститься інформація про змінах користувачів.
Початкова колонка – порядковий номер колонки в завантаженому файлі, починаючи від якої міститься інформація про змінах користувачів.
Рядок з датою – порядковий номер рядка в завантаженому файлі, в якого міститься інформація про дату змін.
Періодичність імпорту, хв – періодичність, з якою здійснюється завантаження даних з файлів. Якщо значення параметра “Періодичність імпорту, день місяця” більше 0, то цей параметр ігнорується і завантаження проводиться раз на місяць.
Періодичність імпорту, день місяця – визначає в який день місяця здійснюється завантаження даних з файлу / ів.
Видаляти файли після імпорту – визначає чи будуть видалені файли після загрузки.В результаті завантаження даних з файлу заповнюється календарний графік для кожного користувача. Результат завантаження можна переглянути, відкривши налаштування користувача, закладка “Облік робочого часу”