ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU

Особливості мережевого контролера NC – M

10/01/2019
Контролер NC - M

Розширення лінійки пристроїв, що керують системою контролю, управління доступом і обліку робочого часу Big Brother від компанії CYPHRAX.
Сучасні СКУД – це комплекси, орієнтовані на оптимізацію робочого процесу, підвищення рівня дисципліни, автоматизацію кадрового обліку та обмеження доступу сторонніх осіб на територію об’єктів. Наявність функції розрахунку заробітних плат, виходячи зі встановленого розкладу і фактичного присутності на робочому місці, оповіщення керівників про прихід співробітників на початку робочого дня, автоматичне формування звітів з подальшим відправленням на e-mail керівника, розширені звіти по робочому часу з різними групами і наочною візуалізацією , інтеграція з бухгалтерською програмою 1С, а також впроваджена безпосередньо в інтерфейс програми система відеоспостереження – всі ці додаткові можливості значно спрощують процес управління персоналом, економлять час, фінансові та людські ресурси.
Такі системи, як правило, включають в себе апаратну частину і програмне забезпечення. СКУД від компанії CYPHRAX представлена ​​програмним забезпеченням Big Brother і лінійкою керуючих пристроїв NAC-01 і iBC-01 Light. У даній статті мова піде про новинку, яка надійшла в продаж цієї осені – мережевий модуль контролю доступу NC-M.

Наша компанія завжди намагається враховувати звернення та побажання клієнтів і партнерів по поліпшенню функціональних якостей своєї продукції, тому на базі одного з наших найпопулярніших мережевих контролерів iBC-01 Light і з’явився NC-M. Отже і виникає порівняння двох цих модулів.
У поточній версії програми Big Brother (1.6.18.8) підтримка контролера реалізована шляхом емуляції функціональних можливостей контролера iBC-01 Light.

Можна отримати ряд переваг від використання нового контролера. Одним з них є наявність додаткових входів IN3 і IN4, які реалізують функції «Вільний прохід / аварійне розблокування» і «Прохід по ключам». Цей функціонал має велике значення для інтеграції з системами пожежної безпеки на підприємствах.

Одним з ключових аспектів у виборі пристроїв є зручність монтажу. Спеціально для цих цілей плата укомплектована роз’ємними клемами, завдяки чому полегшується процес установки і демонтажу контролера.
З метою розширення можливості вибору модельного ряду зчитувачів від різних виробників і їх коректної роботи з контролером NC-M реалізована можливість інвертування сигналу світлодіодної індикації. Це дозволяє виставити коректне світлове оповіщення на пристроях сторонніх виробників.
Для з’єднання контролера з комп’ютером необхідна наявність в системі конвертора USB-RS-485 або Ethernet-RS-485, так як модуль NC-M використовує стандартизований протокол передачі даних RS-485. Зв’язок зі зчитувачами підтримується за допомогою двох інтерфейсів: 1-Wire і Wiegand-26. В якості ідентифікаторів доступу можна використовувати proximity карти і брелоки, ключі Touch Memory, радіо-брелоки, цифрові коди і відбитки пальців.
Пам’ять контролера дозволяє вмістити 4000 ключів і 8000 подій. При максимальній завантаженості пам’яті великі підприємства можуть відчувати незручності в моменти приходу співробітників на роботу і в кінці робочого дня. У ці години-пік на прохідній можуть утворюватися черги, які викликані затримкою за часом відповіді контролера виконуючому пристрою про дозвіл або заборону доступу. Мережевий контролер NC-M дозволяє знайти ключ користувача в базі досить швидко. Наприклад: в базі з понад 1 500 ключів час пошуку складає приблизно 500 мс.
Ще одна перевага новинки – це розширене тимчасовий розпис, яке дає можливість більш гнучкого налаштування правил управління доступом для персоналу. Такі функції часто використовуються на підприємствах з графіком роботи в кілька змін і погодинною оплатою праці.
Також незаперечною перевагою контролера NC-M є підтримка технології BootLoader. Ця функція дозволяє провести оновлення мікрокода прошивки пристрою безпосередньо на місці експлуатації. Фахівці, які обслуговують об’єкти в різних регіонах України та ближньому зарубіжжі безумовно оцінять це нововведення, які дозволяють обійти необхідність відправки обладнання в сервісний центр. Передбачені різні варіанти проведення цієї операції, в залежності від топологічних особливостей розташування контролера на об’єкті.
Контролер NC-M є логічним продовженням розвитку лінійки компактних пристроїв, орієнтованих на застосування в вбудованих СКУД об’єктів різної складності. При виборі NC-M вже зараз ви отримуєте ряд вагомих переваг над існуючими рішеннями, а з урахуванням подальшого розширення функціональних можливостей даного контролера це ще й розумна інвестиція, яка дозволить заощадити як ваш час, так і витрати на обслуговування системи контролю доступом.

Компанія CYPHRAX завжди відкрита до діалогу, ми чекаємо ваших відгуків про нашу продукцію, зауважень, пропозицій і побажань. Тому що тільки завдяки тісній співпраці з нашими партнерами є можливість розширювати функціонал нашого ПО і асортимент вироблених пристроїв.

ІНШІ НОВИНИ

background

Утіліта Cyphrax Displays Control

23/09/2021

Робота ПЗ Big Brother з інформаційним дисплеєм. Паркування авто.

Дивитись все Дивитись все
background

Новий реліз ПЗ Big Brother на базі MySql

10/06/2021

Нові можливості ПЗ Big Brother MySQL

Дивитись все Дивитись все
background

Облік робочого часу для офісу

26/03/2021

Cистема обліку робочого часу для невеликого офісу

Дивитись все Дивитись все
background

Знижка в серпні
на об’єкт під ключ

30/07/2020

Акція на установку системи контролю доступу

Дивитись все Дивитись все