ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU

Базові види
звітів

19/12/2017
Базові звіти

У базовій версії програмного забезпечення СКУД «Big Brother» присутні кілька видів звітів по робочому часу. У даній статті ми пропонуємо огляд, який дасть максимально чітке уявлення про те, якими можливостями ви можете скористатися.

Базові види звітів можуть служити основою для ваших власних форм, які ми можемо розробити для вас, з урахуванням всіх вимог і специфіки. Крім того, якщо вам необхідно враховувати якісь додаткові параметри при розрахунку зарплат або робочого часу – зв’яжіться з нами і ми обов’язково вам допоможемо.

Огляд можливостей системи обліку робочого часу

Звіти по робочому часу дозволяють оцінити ефективність використання робочого часу працівниками підприємства. В організаціях з погодинною оплатою праці (виробництва, ресторани, столові та ін.) Звіти по робочому часу є основою для розрахунку заробітної плати співробітників.
У СКУД «Big Brother» всі звіти по робочому часу будуються в розділі «Звіти – По робочому часу». При переході в цей розділ відкриється форма з таблицею збережених шаблонів звітів. Шаблон – це звіт з передвстановленим набором параметрів. Використання шаблонів допомагає полегшити побудову найбільш часто використовуваних звітів, так як немає необхідності кожного разу ставити одні й ті ж параметри. Для того щоб побудувати звіт за шаблоном необхідно вибрати шаблон в таблиці, а потім натиснути кнопку «Побудувати за шаблоном» або двічі клацнути лівою кнопкою миші на вибраному рядку.

Для того щоб побудувати новий звіт або створити новий шаблон потрібно натиснути кнопку «Новий звіт». З’явиться майстер побудови звіту, який за шість кроків допоможе вам встановити необхідні параметри розрахунку робочого часу та заробітних плат.

Крок 1. Вибір періоду, за який будується звіт. Період можна вибрати з таких варіантів:

– поточний день;

– попередній день;

– поточний тиждень;

– попередній тиждень;

– поточний місяць;

– попередній місяць;

– заданий день – вибирається за календарем;

– заданий місяць – вибирається за календарем;

– заданий період – вибирається дата і час початку і кінця періоду.

Словесні формулювання періоду необхідні і зручні при використанні шаблонів звітів. У цьому випадку програма сама встановлює потрібний період, керуючись обраною опцією.

Крок 2. Точки доступу. Важливий етап налаштування звіту, який встановлює як визначати початок і кінець робочого часу по накопиченим подіям реєстрації. В даному розділі міститься список всіх точок доступу і їх зчитувачів. Для кожного зчитувача необхідно встановити режим, який визначає як прохід через даний зчитувач впливає на робочий час. Список режимів такий:

– “Плюс” – прохід через зчитувач приймається за початок робочого часу.

– “Мінус” – прохід через зчитувач приймається за кінець робочого часу.

– “Плюс-мінус” – перший прохід через зчитувач вважається початком роботи, наступний за ним – кінець, наступний – початок і т. д.

– “Пусто” – прохід через зчитувач не впливає на робочий час.

Таким чином, обравши потрібний режим для кожного зчитувача, ви можете сформувати робочу зону, при знаходженні всередині якої співробітнику зараховується робочий час.

Крок 3. Вибір користувачів. На цьому кроці ви можете вибрати користувачів, за якими буде побудований звіт. Використовуючи фільтр (кнопка “Показати фільтр”), можна зручно відсортувати і вибрати тільки тих користувачів, які потрібні в даному звіті.

Крок 4. Параметри обліку. Важливий етап налштування звіту, який дозволяє обрати певні параметри обліку робочого часу. Даний розділ містить три підрозділи:

Загальне для всіх

Облік робочого часу без розкладів

Облік робочого часу за розкладами

Найбільш важливі параметри:

– Облік повторних подій початку і кінця роботи – визначає яка подія буде врахована програмою, в разі якщо користувач відзначився кілька разів поспіль на одному і тому ж зчитувачі.

– При відсутності однієї з подій пари “Вхід – Вихід” – якщо користувач забув відзначитися на зчитувачі (пройшов з одним), програма може сама проставляти відсутню мітку часу, керуючись робочим розкладом користувача або межами робочого дня.

– Не враховувати переміщення протягом дня – спрощений режим розрахунку робочого часу, коли за прихід приймається перша подія за день, а за вихід – остання.

– Дозволяти перехід через дату (нічна робота) – якщо на вашому підприємстві персонал працює вночі, то повинна бути встановлена ​​ця галочка.

Крок 5. Зарабітня плата.

На цьому кроці ви можете включити або відключити розрахунок заробітної плати на основі відпрацьованих годин і вибрати спосіб її розрахунку. Доступні наступні варіанти:

– Пропорційно відпрацьованому часу.

– Заокруглити робочий час до годин за звичайними правилами.

– Заокруглити робочий час до годин в меншу сторону.

– Заокруглити робочий час до годин в більшу сторону.

Крок 6. Збереження шаблону.

Якщо ви хочете зберегти поточні налаштування звіту як шаблон, заповніть поле “Назва шаблону”.

При натисканні кнопки “Готово”, або проходженні всіх шести кроків майстра налаштування звіту, програма почне розрахунок робочого часу обраних співробітників. Вікно результату розрахунку буде містити таблицю користувачів з сумарними показниками за обраний період, детальну інформацію по кожному дню обраного періоду і багато іншої корисної інформації.

При розрахунку робочого часу по кожному співробітнику ви отримаєте таку інформацію:

– прихід на роботу;

– вихід з роботи;

– час роботи;

– запізнення;

– ранні виходи;

– час обіду;

– перепрацювання;

– час відсутності на робочому місці протягом дня;

– вечірні години роботи;

– нічний час роботи.

Крім цього, СКУД “BigBrother” дозволяє вести розрахунок заробітних плат за плаваючою та фіксованою ставкою, при цьому можна окремо тарифікувати:

– денний час;

– вечірній час;

– нічний час;

– позаурочний час.

Після побудови звіту його можна надрукувати або експортувати в Excel. Далі наведені описи різних форм подання звіту. Для кожної форми є певний набір налаштувань, в основному це – відображення колонок, формат відображення часу тощо.

Приклад звіту на замовлення – Діаграми

Зведений

 

 

Зведений докладний

 

 

 

Призначений для користувача

 

 

Простий табель

 

Державний табель

 

ІНШІ НОВИНИ

background

Утіліта Cyphrax Displays Control

23/09/2021

Робота ПЗ Big Brother з інформаційним дисплеєм. Паркування авто.

Дивитись все Дивитись все
background

Новий реліз ПЗ Big Brother на базі MySql

10/06/2021

Нові можливості ПЗ Big Brother MySQL

Дивитись все Дивитись все
background

Облік робочого часу для офісу

26/03/2021

Cистема обліку робочого часу для невеликого офісу

Дивитись все Дивитись все
background

Знижка в серпні
на об’єкт під ключ

30/07/2020

Акція на установку системи контролю доступу

Дивитись все Дивитись все