ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU

Налаштування відеореєстраторів

18/05/2017
Налаштування відеореєстраторів в СКУД "Big Brother"

Ми починаємо цикл статей, в яких розповімо про можливості відеоінтеграціі СКУД “BigBrother”. У даній статті ми розповімо Вам про те, як підключити відеореєстратори (DVR) Dahua, Avigard до системи контролю доступу та обліку робочого часу “Big Brother”.

Для початку наведемо короткий огляд можливостей модуля. Після установки модуля відеоінтеграціі “Відеоінтеграція (DVR)” в програмі з’явиться кілька додаткових розділів:

– в розділі “Налаштування” з’явиться підрозділ “Відеореєстратори” – в даному розділі здійснюється управління реєстраторами, які використовуються в програмі, а також здійснюється налаштування модуля зі створення знімків з камер відеореєстратора;

– в розділі “Моніторинг” з’явиться підрозділ “Відеомоніторинг” – в даному розділі можна підключатися до різних камерами відеореєстраторів для перегляду зображення в реальному часі;

– в розділі “Звіти” з’явиться підрозділ “Відеоархів” – даний розділ призначений для перегляду архіву, що зберігається на реєстраторі, він дозволяє отримати детальну інформацію за доступними файлами для кожної камери, переглянути архів за кількома камерами одночасно, а також переглядати записи з відеокамер з прив’язкою до подій системи контролю доступу.

Цим можливості модуля не обмежуються: в розділі “Моніторинг – Журнал подій” програма може автоматично перемикатися на камери відеоспостереження при проході людей. По кожній точці, до якої прив’язана камера відеореєстратора, можна переглянути знімки в момент проходу людей.

Починаючи з версії ПО 1.5.0.12 модуль “Відеоінтеграція (DVR)” буде входити в стандартний дистрибутив програми, і велика частина його функцій буде доступна відразу після установки. Деякі з функцій модуля будуть працювати тільки на умовах ліцензії. Щоб отримати більш детальну інформацію звертайтеся до менеджерів або слідкуйте за оновленнями на сайті.

У даній статті ми розповімо про розділ “Налаштування – Відеореєстратори”. Решта розділів будуть описані в окремих статтях. Для того щоб бути в курсі останніх новин Ви можете підписатися на нашу розсилку – блок в нижньому лівому кутку сторінки сайту.

У розділі “Відеореєстратори” є дві закладки “Відеореєстратори” і “Знімки з відеокамер”. Приступимо до першої закладки.

Закладка “Відеореєстратори”

клікніть на зображення, щоб відкрити його в новому вікні

 

В даному розділі Ви можете:

– додавати і видаляти доступні відеореєстратори;

– налаштовувати параметри підключення до реєстратора (IP адреса, порт, логін, пароль);

– здійснювати налаштування різних параметрів реєстратора прямо з програми (сучасні реєстратори володіють величезною кількістю налаштувань, на даний момент ми ще не встигли підключити всі параметри, а підключили лише базові. Надалі будуть реалізована налаштування всіх можливих параметрів. Якщо Вам дуже потрібні лише окремі установки – ви можете повідомити нам, і ми підключимо їх в першу чергу);

– здійснювати налаштування параметрів відеокамер, а також прив’язати їх до точками доступу СКУД Big Brother (для чого це потрібно буде описано далі).

Перше, що Вам потрібно буде зробити – це додати свій реєстратор в програму. Для цього натисніть кнопку “Додати” у вікні виберіть тип реєстратора, а потім введіть назву, під яким він буде доданий до програми. Після того як реєстратор з’явився в списку, виберіть його і в правій частині вікна вкажіть IP адресу, порт, логін і пароль. За замовчуванням поля заповнені заводськими налаштуваннями реєстратора. Після цього натисніть кнопку “Підключитися”. Якщо всі параметри задані вірно, програма підключиться до реєстратора, визначить кількість каналів і додасть їх в програму. Після цього ви можете читати налаштування реєстратора, натиснувши кнопку “Прочитати” на відповідній закладці налаштувань. Після зміни налаштувань не забувайте натиснути кнопку “Записати” для того щоб налаштування потрапили в реєстратор.

Журнал відеореєстратора (буде русифікований)

 

Далі можна переходити до налаштувань камер відеореєстратора. Для цього потрібно вибрати камеру реєстратора і натиснути кнопку “Прочитати”, якщо ж Ви вже підключені до реєстратора, то налаштування завантажаться автоматично. Крім налаштувань, збережених в відеореєстраторі, є ще параметри важливі для програми, це:

Назва – короткий опис, який допоможе Вам зрозуміти, де вона встановлена ​​(це не та назва камери, яка відображається на екрані реєстратора).

Точка доступу та пристрій для читання – виконує прив’язку камери до системи контролю доступу. Це потрібно для того щоб програма могла виконувати автоматичну зйомку фотографій при проході людей, а також могла автоматично перемикатися на відповідну камеру в розділі “Моніторинг – Журнал подій”. Також прив’язка зручна при перегляді подій системи контролю доступу з відеоархіву (програма буде сама включати відтворення з потрібною камери при переміщенні по подіях).

Натиснувши хрестик в кінці рядка “Точка доступу та зчитувач”, Ви можете скасувати прив’язку камери до точки доступу. На закладці “Зображення” можна переглянути поточне зображення з камери відеореєстратора і зробити знімок зображення з камери.

Налаштування камери відеореєстратора

 

“Галочки” в дереві “Відеореєстратори” відмічають активні камери, якими можна користуватися в інших розділах модуля “Відеомоніторинг (DVR)”. Якщо камера не використовується або не підключена, то рекомендується зняти галочку – це не буде “захаращувати” список камер і відеореєстраторів, що дозволить при необхідності оперативно ними маніпулювати.

Закладка “Знімки з відеокамер”

Даний розділ дозволяє керувати модулем автоматичного знімання фотографій, а також переглядати і редагувати фотоархів. Модуль автоматичного знімання фотографій працює у фоновому режимі (навіть якщо клієнтська програма не працює) і при появі нових подій системи контролю доступу, витягує з відеоархіву реєстратора зображення з потрібної камери.
Для роботи модуля необхідно вказати каталог, де будуть зберігатися зображення, а також здійснити прив’язку камер до точок доступу.

У секції “Управління модулем” відображається поточний стан модуля, дата і час по яким оброблені знімки. Також можна зупинити або запустити модуль, якщо він не працює.

 

Налаштування модуля автоматичного знімання знімків і фотоархів

 

Нижче у вікні розділу відображається інформація про фотоархіві. Усередині каталогу, зазначеного для зберігання фотографій, по будь-яку дату створюється окремий каталог. У ньому зберігаються зображення за весь цей день. Це дозволяє здійснювати зручний пошук, сортування і чистку фотоархіву навіть без застосування програми, а користуючись провідником або іншим файловим менеджером. Всі зображення в фотоархіві зберігаються в форматі JPEG, що дозволяє переглядати їх будь-якою програмою для перегляду зображень. В огляді каталогу фотоархіву приведена така інформація:

– Загальна кількість каталогів в фотоархіві

– Дата першого і останнього каталогу

– Загальна кількість зображень в фотоархіві

– Загальний розмір фотоархіву

Далі йде деталізація архіву по датах – в секції “Каталоги” відображаються всі доступні дати, кількість знімків по ним і їх загальний розмір. Вибравши будь-який каталог, з правого боку з’явиться всі доступні знімки – їх можна тут же переглянути. Що в списку каталогів, що в списку знімків можна скористатися кнопкою DEL для видалення непотрібних зображень або каталогів. Це дозволяє легко “чистити” фотоархів.

ІНШІ НОВИНИ

background

Утіліта Cyphrax Displays Control

23/09/2021

Робота ПЗ Big Brother з інформаційним дисплеєм. Паркування авто.

Дивитись все Дивитись все
background

Новий реліз ПЗ Big Brother на базі MySql

10/06/2021

Нові можливості ПЗ Big Brother MySQL

Дивитись все Дивитись все
background

Облік робочого часу для офісу

26/03/2021

Cистема обліку робочого часу для невеликого офісу

Дивитись все Дивитись все
background

Знижка в серпні
на об’єкт під ключ

30/07/2020

Акція на установку системи контролю доступу

Дивитись все Дивитись все