Робота з відеоархівом
12/07/2017У цій статті ми розповімо Вам про розділ “Відеоархів” модуля “Відеоінтеграція (DVR)” системи контролю доступу та обліку робочого часу “BigBrother”. Розділ “Відеоархів” знаходиться в групі “Звіти” панелі управління програмою.
Для початку зазначимо кілька важливих моментів. Модуль “Відеоінтеграція (DVR)” не здійснює локальний запис зображень з камер відеореєстратора. Це означає, що всі дані, які отримує модуль, беруться безпосередньо з відеореєстратора в процесі роботи з ним. Таким чином: розмір відеоархіву і його зміст визначається виключно налаштуваннями відеореєстратора і розміром встановленого в відеореєстраторі жорсткого диска (HDD). У розділі “Відеоархів” Ви можете переглядати записи накопичені відеореєстратором на його власному жорсткому диску.
Основне призначення розділу – це пошук відеозаписів прив’язаних до подій системи контролю доступу (проїзд автомобіля через КП, прохід користувачів, злом дверей і ін.). Тобто – даний розділ дозволяє легко витягти з відеоархіву реєстратора необхідний проміжок часу, відповідний події СКД, і підключити записи з будь-яких інших камер, щоб скласти повну картину події.
Розділ “Відеоархів” містить 3 закладки, які визначають три можливі способи роботи з відеоархівом:
– Огляд всього архіву – дозволяє отримати уявлення про повний розмір архіву з деталізацією по кожній камері.
– Перегляд за часом – дозволяє переглянути відео за вибраний проміжок часу з будь-яких камер і в будь-яких комбінаціях.
– Перегляд щодо подій – дозволяє переглянути зображення з будь-яких камер і в будь-яких комбінаціях по будь-якої події системи контролю доступу.
Огляд всього архіву
клікніть на зображення, щоб відкрити його в новому вікні
Даний режим призначений для перегляду відеоархіву індивідуально по кожній камері відеореєстратора. Виберіть потрібну камеру і натисніть кнопку “Оновити”. Програма підключиться до реєстратора і завантажить повну інформацію про архів камери за ті місяці, які Ви бачите на екрані. Для того щоб завантажити інформацію за інший період використовуйте кнопки “Місяць назад” і “Місяць вперед”, а потім натисніть “Оновити”.
Після завантаження архіву дні, за якими є записи, будуть відзначені жовтим кольором на календарі. Щоб почати перегляд необхідно вибрати день, що цікавить Вас на календарі. При цьому в секції “Доступні тимчасові інтервали” зеленим кольором будуть відзначені доступні інтервали відеозапису.
Для перегляду зображення натисніть кнопку “Play” (перша кнопка в секції “Управління переглядом”). Для перемотування можна використовувати повзунок в секції перегляду або клацнути в потрібному місці на поле доступних тимчасових інтервалів.
Перегляд за часом
клікніть на зображення, щоб відкрити його в новому вікні
В даному режимі Ви можете переглядати зображення з декількох камер одночасно. Для того щоб почати перегляд потрібно вибрати дату і проміжок часу для перегляду, включити зручну для Вас розкладку камер і перетягнути потрібні камери на розкладку. Після це натисніть кнопку “Play”.
За замовчуванням програма пропонує вказати тільки час початку інтервалу, а час кінця встановлює автоматично на одну годину більше. Якщо Ви хочете самі встановити кінцевий час інтервалу – встановіть галочку після поля “до”.
Даний режим дозволяє одночасно переглядати зображення з відеореєстраторів (DVR) різних виробників.
Іноді буває, що при додаванні на перегляд нової камери з’являється затримка за часом у порівнянні з вже доданими камерами. Для того щоб синхронізувати час відображення камер, натисніть кнопку “///”.
Перегляд по подіям
клікніть на зображення, щоб відкрити його в новому вікні
Даний розділ дозволяє переглянути зображення з будь-яких камер і в будь-яких комбінаціях з прив’язкою до подій системи контролю доступу. Загальний принцип перегляду: завантажуються події системи контролю доступу за обраний період (дата + часовий інтервал). При переміщенні курсора по подіям програма автоматично відображає прив’язані камери і показує відео в момент події.
Про те як прив’язати камери до точок доступу СКУД можна почитати в статті “Налаштування відеореєстраторів”.
Для початку потрібно вибрати цікаву для дату і часовий інтервал. Після завантаження подій перейдіть на зручну розкладку і додайте цікавлять Вас камери, або виберіть подія відповідне проходу користувача. Після цього натисніть “Play” і переміщайтеся по подіях. Якщо камери, прив’язаною до поточного події немає в розкладці, вона автоматично додається. Також, за бажанням, Ви можете додавати будь-які додаткові камери.
Для того щоб синхронізувати час відображаються камер натисніть кнопку “///”.
ІНШІ НОВИНИ

Утіліта Cyphrax Displays Control
23/09/2021Робота ПЗ Big Brother з інформаційним дисплеєм. Паркування авто.

Новий реліз ПЗ Big Brother на базі MySql
10/06/2021Нові можливості ПЗ Big Brother MySQL

Облік робочого часу для офісу
26/03/2021Cистема обліку робочого часу для невеликого офісу

Знижка в серпні
на об’єкт під ключ
30/07/2020
Акція на установку системи контролю доступу