ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU

Робота з відеоархівом

12/07/2017
Робота з відеоархівом

У цій статті ми розповімо Вам про розділ “Відеоархів” модуля “Відеоінтеграція (DVR)” системи контролю доступу та обліку робочого часу “BigBrother”. Розділ “Відеоархів” знаходиться в групі “Звіти” панелі управління програмою.

Для початку зазначимо кілька важливих моментів. Модуль “Відеоінтеграція (DVR)” не здійснює локальний запис зображень з камер відеореєстратора. Це означає, що всі дані, які отримує модуль, беруться безпосередньо з відеореєстратора в процесі роботи з ним. Таким чином: розмір відеоархіву і його зміст визначається виключно налаштуваннями відеореєстратора і розміром встановленого в відеореєстраторі жорсткого диска (HDD). У розділі “Відеоархів” Ви можете переглядати записи накопичені відеореєстратором на його власному жорсткому диску.

Основне призначення розділу – це пошук відеозаписів прив’язаних до подій системи контролю доступу (проїзд автомобіля через КП, прохід користувачів, злом дверей і ін.). Тобто – даний розділ дозволяє легко витягти з відеоархіву реєстратора необхідний проміжок часу, відповідний події СКД, і підключити записи з будь-яких інших камер, щоб скласти повну картину події.

Розділ “Відеоархів” містить 3 закладки, які визначають три можливі способи роботи з відеоархівом:

Огляд всього архіву – дозволяє отримати уявлення про повний розмір архіву з деталізацією по кожній камері.

Перегляд за часом – дозволяє переглянути відео за вибраний проміжок часу з будь-яких камер і в будь-яких комбінаціях.

Перегляд щодо подій – дозволяє переглянути зображення з будь-яких камер і в будь-яких комбінаціях по будь-якої події системи контролю доступу.

Огляд всього архіву

клікніть на зображення, щоб відкрити його в новому вікні

Даний режим призначений для перегляду відеоархіву індивідуально по кожній камері відеореєстратора. Виберіть потрібну камеру і натисніть кнопку “Оновити”. Програма підключиться до реєстратора і завантажить повну інформацію про архів камери за ті місяці, які Ви бачите на екрані. Для того щоб завантажити інформацію за інший період використовуйте кнопки “Місяць назад” і “Місяць вперед”, а потім натисніть “Оновити”.

Після завантаження архіву дні, за якими є записи, будуть відзначені жовтим кольором на календарі. Щоб почати перегляд необхідно вибрати день, що цікавить Вас на календарі. При цьому в секції “Доступні тимчасові інтервали” зеленим кольором будуть відзначені доступні інтервали відеозапису.

Для перегляду зображення натисніть кнопку “Play” (перша кнопка в секції “Управління переглядом”). Для перемотування можна використовувати повзунок в секції перегляду або клацнути в потрібному місці на поле доступних тимчасових інтервалів.

Перегляд за часом

клікніть на зображення, щоб відкрити його в новому вікні

 

В даному режимі Ви можете переглядати зображення з декількох камер одночасно. Для того щоб почати перегляд потрібно вибрати дату і проміжок часу для перегляду, включити зручну для Вас розкладку камер і перетягнути потрібні камери на розкладку. Після це натисніть кнопку “Play”.

За замовчуванням програма пропонує вказати тільки час початку інтервалу, а час кінця встановлює автоматично на одну годину більше. Якщо Ви хочете самі встановити кінцевий час інтервалу – встановіть галочку після поля “до”.

Даний режим дозволяє одночасно переглядати зображення з відеореєстраторів (DVR) різних виробників.

Іноді буває, що при додаванні на перегляд нової камери з’являється затримка за часом у порівнянні з вже доданими камерами. Для того щоб синхронізувати час відображення камер, натисніть кнопку “///”.

Перегляд по подіям

клікніть на зображення, щоб відкрити його в новому вікні

 

Даний розділ дозволяє переглянути зображення з будь-яких камер і в будь-яких комбінаціях з прив’язкою до подій системи контролю доступу. Загальний принцип перегляду: завантажуються події системи контролю доступу за обраний період (дата + часовий інтервал). При переміщенні курсора по подіям програма автоматично відображає прив’язані камери і показує відео в момент події.

Про те як прив’язати камери до точок доступу СКУД можна почитати в статті  “Налаштування відеореєстраторів”.

Для початку потрібно вибрати цікаву для дату і часовий інтервал. Після завантаження подій перейдіть на зручну розкладку і додайте цікавлять Вас камери, або виберіть подія відповідне проходу користувача. Після цього натисніть “Play” і переміщайтеся по подіях. Якщо камери, прив’язаною до поточного події немає в розкладці, вона автоматично додається. Також, за бажанням, Ви можете додавати будь-які додаткові камери.

Для того щоб синхронізувати час відображаються камер натисніть кнопку “///”.

ІНШІ НОВИНИ

background

Утіліта Cyphrax Displays Control

23/09/2021

Робота ПЗ Big Brother з інформаційним дисплеєм. Паркування авто.

Дивитись все Дивитись все
background

Новий реліз ПЗ Big Brother на базі MySql

10/06/2021

Нові можливості ПЗ Big Brother MySQL

Дивитись все Дивитись все
background

Облік робочого часу для офісу

26/03/2021

Cистема обліку робочого часу для невеликого офісу

Дивитись все Дивитись все
background

Знижка в серпні
на об’єкт під ключ

30/07/2020

Акція на установку системи контролю доступу

Дивитись все Дивитись все