ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU

Імпульсний безперебійний блок живлення К3-12

ІББП призначений для подачі напруги живлення на критичні блоки і вузли різних систем, що вимагають роботи навіть при відсутності напруги, наприклад: домофони, системи сигналізації або охорони, засоби зв’язку тощо.

Пристрій випускається в двох конструктивних варіантах:

1) закінчений виріб – ІББП в металевому корпусі з місцем під резервну акумуляторну батарею;

2) компонент – ІББП у вигляді плати з отворами для кріплення.

cyphrax.com

Імпульсне джерело безперебійного живлення

Блок живлення – це та деталь, яка є майже у всіх електронних приладах. Ці компоненти використовуються там, де необхідно знизити напугу. Якщо говорити простіше, то імпульсні безперебійні блоки живлення (купити україна) повинні в значній мірі знизити напругу, що подається з мережі. Якщо заглибитися трохи в історію, то варто сказати, що перші пристрої були створені після того як винайшли котушку, що працює зі змінним струмом. Що ж стосується блоків живлення, то особливою популярністю вони почали користуватися після активного застосування трансформаторів. Працюють вони за простою схемою: після того як відбувається вирівнювання струму в мережі, стабілізується і напруга. Якщо говорити про імпульсні блоки (ціна україна), то варто зауважити, що в них після стабілізування і випрямлення напруги починають утворюватися прямокутні імпульси, що мають високу частоту. Після цього вони йдуть на фільтр виходу іншої частоти (низькою). Імпульсний пристрій в деякому роді змінює надходить напруга, а ту модність, яка є, віддає на навантаження. У цьому випадку ні про яке розсіюванні енергії не може бути й мови.
Бажаючи купити блок живлення на 12 вольт або інший, ви маєте можливість зробити замовлення в магазині cyphrax.com, що спеціалізується на продажу подібних елементів.
Сьогодні такі блоки використовують в джерелах безперебійного живлення 12в. До них відносять: стаціонарні ПК, зарядні пристрої, телевізори, мед. апарати, низьковольтні лінії освітлення і т.д.
Переваги блоків живлення незаперечні. Напевно всі погодяться з тим, що в мережі напруга постійно «скаче». Якщо раніше можна було говорити, що це точно 220V, то сьогодні подібна відмітка ставиться під сумнів. Правда, проблема полягає не в даному аспекті, а в тому, що напруга може різко «підстрибнути» до більш високої позначки і тоді всі прилади, які не призначені для функціонування з високою напругою, просто згорають. Щоб запобігти подібному, можна блок безперебійного живлення купити (виробництва україна) і сміливо користуватися ним.

Сучасні імпульсні блоки, яким багато хто віддає перевагу, мають такі плюси:
• Доступну вартість.
• Збільшений ККД.
• Невелика вага.
• Вбудований захист.

Не дивно, що багато хто намагається купити імпульсний блок живлення (від українського виробника). Принцип роботи апарату гранично простий, але в той же час ефективний. Деяких покупців, які до кінця все одно не розуміють принцип роботи блоку, лякає той факт, що він може створювати перешкоди, тому що імпульсні елементи перетворюють високочастотні імпульси, що виробляють перешкоди. Подібне дійсно трапляється, але вкрай рідко. Крім цього, перешкоди можна придушувати, щоб вони не заважали роботі того або іншого пристрою. З огляду на те, що виробники джерел безперебійного живлення розробили якісний елемент, він прослужить не один рік. Порівняно невисока ціна в Києві (по Україні) дасть можливість кожному бажаючому здійснити придбання. Як вже говорилося, щоб це зробити, не потрібно навіть йти в спеціальний магазин або торговий центр, в Мережі завжди можна знайти ДБЖ (джерело безперебійного живлення) від виробника. Можна ввести в пошукову систему фразу «безперебійне джерело живлення ціна» або ж «мережевий імпульсний блок живлення 12в 2а», а після цього здійснити замовлення продукції онлайн.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Параметр Значення
Технічні характеристики
1

Мінімально допустимий вхідна напруга

~ 110 В

2

Максимально допустимий вхідна напруга

~ 265 В

3

Вихідний струм номінальний

3,0 А

4

Вихідний струм максимальний

3,5 А

5

Максимальний струм заряду АКБ

400 mA

6

Вихідна напруга без навантаження

13,7 – 14,2 В

7

Вихідна напруга (струм навантаження 3,0А)

13,5 – 13,8 В

8

Загальна нестабільність вихідної напруги

3%

9

Напруга відсічення АКБ

10,5 В

10

Пульсації вихідної напруги (струм навантаження 3,0 А)

15 мВ

11

Габаритні розміри плати

110 х 82 мм

КОМПЛЕКТАЦІЯ