ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU
prod_img

Система на дві точки проходу

Комплект обладнання для організації системи контролю управління доступом (СКУД) “Big Brother” на дві точки проходу. Готовий комплект являє собою набір апаратно-технічних кошти для контролю управління доступом через турнікети, з функціями обліку робочого часу. Даний комплект забезпечить роботу і функціональність прохідний на будь-якому підприємстві. Турнікети обладнуються зчитувачами на вхід і на вихід. Контролер, прочитавши ключ користувача, приймає рішення пропускати його чи ні. Для бізнес-центрів передбачена можливість угруповання користувачів по поверхах, кабінетах та ін.

Вартість 680 $

Комплектації

eq_el_img

Контролер NAC – 01

NAC-01 - мережевий контролер доступу призначений для управління доступом в житлові, виробничі або офісні приміщення, обладнані електромагнітним або електромеханічним замком, шлагбаумом, турнікетом; 1 шт

eq_el_img

Біометричний
зчитувач FR – N

Біометричний зчитувач FR - N призначений для зчитування відбитків пальців, а також ідентифікаційних кодів Proximity карт і Proximity брелоків стандарту EM - Marine в системах контролю доступу та обліку робочого часу, 4 шт.

eq_el_img

Біометричний настільний зчитувач FR – D

Біометричний настільний зчитувач відбитків пальців FR - D призначений для зчитування відбитку пальця користувача, отримання його шаблону і передачі даних в обумовлений програмне забезпечення, 1 шт.