ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
  • UA
  • RU
prod_img

Система на одну точку проходу
(контролер NC – M)

Комплект обладнання з біометричним зчитувачем для організації системи контролю управління доступом (СКУД) «Big Brother» для одних дверей. Готовий комплект обладнання на базі мережевого контролера NC – M являє собою набір апаратних засобів для контролю входу-виходу в приміщення. У комплект входить наступне обладнання

Вартість 485 $

Комплектації

eq_el_img

Мережевий контролер NC-M

Мережевий контролер доступу NC - M призначений для управління доступом в житлові, виробничі або офісні приміщення, обладнані електромагнітним або електромеханічним замком, шлагбаумом, 1 шт.

eq_el_img

Біометричний
зчитувач FR – N

Біометричний зчитувач FR - N призначений для зчитування відбитків пальців, а також ідентифікаційних кодів Proximity карт і Proximity брелоків стандарту EM - Marine в системах контролю доступу та обліку робочого часу, 2 шт.

eq_el_img

Конвертор USB RS – 485

Конвертор інтерфейсів USB RS485 призначений для забезпечення зв'язку IBM PC сумісного комп'ютера, що має інтерфейс USB, з віддаленими об'єктами по інтерфейсу RS485, 1 шт.

eq_el_img

Біометричний настільний зчитувач FR – D

Біометричний настільний зчитувач відбитків пальців FR - D призначений для зчитування відбитку пальця користувача, отримання його шаблону і передачі даних в обумовлений програмне забезпечення, 1 шт.

eq_el_img

Імпульсний безперебійний блок живлення К3-12

K3-12 BOX - безперебійний блок живлення, призначений для подачі напруги живлення на критичні блоки і вузли різних систем. Спільно з акумуляторною батареєю забезпечує їх роботу навіть при відсутності напруги, 1 шт.